Image Alt

O Nas

Ramsay & CO.

O nas

Nazywam się Natalia Gogolinski i jestem założycielką marki Ramsay&Co. Pomysł stworzenia własnej firmy powstał z miłości do mody oraz pragnienia stworzenia ubrań, w których kobiety będą czuły się wyjątkowo. 

Inspiracją do stworzenia marki jest piękna Szkocja, w której się urodziłam. Jestem potomkinią klanu Ramsay, który tak jak wiele innych klanów zamieszkujących tereny Szkocji i rozproszony na całym świecie, posiada własny tartan. Wieloletnie podróże oraz spotkania z mieszkającą tam rodziną oraz przyjaciółmi spowodowały, iż zapragnęłam przenieść namiastkę Szkocji do Polski w postaci tartanów i kratek. Są to wzory kochane przez stulecia na całym świecie, dlaczego więc nie mogą być w Polsce? Po kilku miesiącach ciężkiej pracy powstał Ramsay&Co.

Marka prezentuje elegancką kolekcję marynarek i spódniczek, które wykonane są ze 100% szkockiej wełny, posiadają oryginalne wzory tartanów oraz kratek. Każdy zestaw kolorystyczny wraz ze specyficznym ułożeniem na krośnie, przypisany jest konkretnemu szkockiemu klanowi lub regionowi. W naszej ofercie mamy również marynarki, które uszyte są z kratek w stylu tweedowym o różnych wzorach i deseniach. Warto zaznaczyć, że nie każda kratka jest klanowym tartanem. Na przykład, Kraków ma własny tartan projektowany w Szkocji jako symbol przyjaźni między stolicą Małopolski oraz Edynburga. Jedne z najbardziej znanych i zarejestrowanych tartanów to Royal Stewart i Black Watch, z których szyjemy marynarki. Produkty, które oferujemy są wykonane przez najlepszych polskich krawców, którzy rozumieją jak ważna jest wysoka jakość i precyzja. 

Nadrzędnym celem Ramsay&Co jest przekonanie, iż ubrania nie muszą być tylko sezonowe.  Mają być ponadczasowe, stylowe, sprawdzające się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na szczególne okazje. Mają podkreślać osobowość kobiet, które cenią elegancję a nie koniecznie podążają za corocznymi trendami. Dla nas Slow fashion to nie slogan – to misja którą wdrażamy w życie oraz sprzeciw na zaistniałą, globalną nadprodukcję ubrań.

W firmie używamy najwyższej jakości tkaniny, przykładając szczególną uwagę do konstrukcji i detali. Marynarki i spódniczki z Ramsay&Co są unikatowe i będą służyły  na lata. W ten sam sposób klanowy tartan, przekazywany jest z pokolenia na pokolenie w Szkocji. Dokonując zakupów w Ramsay & Co możesz być pewna, że będziesz miała niepowtarzalną marynarkę lub spódniczkę na wiele lat. 

Sold
Sale Sold
Sold
Sold
Sold

Czemu Ramsay?

Szkockie tekstylia – Polskie rzemiosło

Oferujemy kolekcje ubrań dla kobiet ceniących wysoką jakość, niepowtarzalność, autentyczność, elegancję i styl. Jesteśmy Ramsay&Co.
Kontakt:

05-530 Góra Kalwaria
ul. Kasztanowa, nr 2

tel: 533863030

biuro@ramsayandco.pl

Szybki Zakup
Loading
X